м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Який одяг обирають медики?

Категорії

Виробники медичного одягу створюють свої правила, норми, модні 

тенденції і нав'язують їх працівникам медичної сфери. Ми ж пішли 

від зворотного. Нас цікавить виключно ваша думка, який одяг вам зручно і комфортно носити, які моделі ви вважаєте модними і стильними. Який колір одягу ви виберете зранку, дивлячись на свій настрій.

 

Разом із партнером онлайн-хабом Doc.ua ми провели опитування серед медиків про медичний одяг. Основний відсоток респондентів склали лікарі, студенти медичних навчальних закладів, середній медичний персонал, інтерни та адміністратори медичних установ.

 

За результатами опитування хочемо відповісти на декілька цікавих запитань.

 

Який одяг обирають медики?

1. Медичний халат. Цей виріб є незмінним фаворитом серед працівників медичної галузі. Халат став найпопулярнішим видом професійного одягу в гардеробі медика. Один з головних плюсів медичного халата у тому, що його можна поєднати з брюками або повсякденним одягом. Цей фактор не може не приваблювати

в умовах катастрофічної нестачі часу. Даний вид одягу обрали 29,40% респондентів.

 

2. Халат + костюм. Велика кількість медиків різних спеціалізацій вибирають саме таку комбінацію. Вдягнувши костюм під медичний халат, ви отримаєте цілісний образ належний медичному працівнику. Під костюмом мається на увазі хірургічний або медичний костюм на застібці.

Комбінацію халат + хірургічний костюм обрали 24,79% опитуваних медиків. Халат і медичний костюм - 16,31%.

 

3. Хірургічні костюми. Як правило, костюми без застібки і декору вибирають працівники хірургічних відділень, масажисти. Також хірургічні костюми підійдуть фахівцям, для яких важливо, щоб медичний одяг не сковував рухів. Хірургічний костюм обрали 12,02% медиків.

 

4. Медичний костюм. У цій категорії представлений величезний вибір моделей з різними типами застібок, рукавів, комірів і різними фасонами. Не дивно, що лікарі часто вибирають саме костюми на застібці. І в нашому опитуванні проголосували за - 11,37%.

 

Що важливо медику при виборі одягу?

Вибираючи медичний одяг можна звертати увагу на різні фактори: колір, фасон, якість і багато іншого. Група, яку опитували, вибрала наступні категорії:

 

1. Тканина - 35,86%. При виборі тканини звертають увагу на склад, на її натуральність або співвідношення поліестеру і бавовни.

 

2. Фасон - 30,50%. Фасон, зовнішній вигляд виробу - це те, що кидається в очі. Дуже важливо, щоб одяг виглядав красиво, стильно і при цьому був зручним.

 

3. Простий догляд - 26,10%. Простота у догляді є важливим фактором для медика при виборі професійного або повсякденного одягу. За одягом з більш високим співвідношенням поліестеру у складі набагато легше доглядати. Тканина швидко сохне, практично не мнеться, її легко прасувати.

 

4. Колір - 6,10%. Не можна не враховувати той фактор, що обраний колір може впливати не тільки на настрій доктора, а й на ставлення пацієнта до лікаря. Адже зовнішній вигляд лікаря впливає на частоту звернень до нього.

 

Які кольори одягу обирають медики?

Перше місце заслужено займає білий колір. Саме цей колір став еталоном у сфері медицини. Білий колір асоціюється з чистотою і стерильністю. Проголосували за білий колір 45,17% опитаних медиків.

 

Також, лідерами виступають блакитний, синій і сірий кольори. Такі кольори несуть спокій та рівновагу.

 

Лікарі вибирають і такі кольори як зелений (зелений, ментоловий, м'ята, рідше салатовий), чорний, рожевий, червоний, темно-синій, бордовий, бірюзовий, фіолетовий та ліловий.

 

Варто відзначити потяг лікарів до одягу з принтом. Це може бути дитячий принт або стильні зображення, візерунки.

 

За підсумками опитування складно виявити певну закономірність у виборі медиком того чи іншого виду медичного одягу, кольору, фасону. Можна зробити висновки, що при виборі одягу лікарі зазвичай орієнтуються на свої вподобання або на корпоративний стиль клініки.

 

Пропонуємо поділитися вашою думкою і пройти опитування. З вашою допомогою ми стаємо ще кращими!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*