м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Чого бояться лікарі?

Категорії

Виявляється, що у медичних працівників є велика кількість прикмет та забобон, яких вони щиро дотримуються. Наведемо приклади деяких з них.

Не вмикайте світло
Медики намагаються не вмикати зайвий раз світло у приймальному відділенні. Вважається, що на нього, як метелики, злітаються карети швидкої допомоги. З тою ж метою журнал обліку хворих ніколи не тримають відкритим.

Остерігайтесь рудоволосих
Більшість хірургів з осторогою ставиться до пацієнтів з рудим волоссям. Виявляється, що у власників натурального рудого волосся спостерігається підвищений больовий поріг і вони потребують більшої кількості знеболювального. Такі пацієнти дуже чутливі і вимагають до себе особливої уваги.

Не намагайтесь згаяти час
Не потрібно навіть намагатись зробити приємнішим власне чергування. Досвідчені медики переконують – якщо взяти з собою цікаву книжку або рукоділля в надії згаяти час на роботі, то ніколи буде навіть трішки перепочити. З іншого боку, якщо не планувати ніяких розваг, чергування буде дуже спокійним.
Дуже рідко медики погоджуються помінятись з колегами зміною на чергуванні. Існує прикмета, що якщо вийти на заміну, протягом такого чергування не буде жодної вільної хвилинки.
Деякі медики вбачають пряму залежність між тим, як пройшов вихідний і тим, якою буде наступна зміна. Так, чим краще й активніше провести свій вихідний, тим «веселішою» буде наступна зміна.

Остерігайтесь подяки
Здавалося б, приємної фрази «Лікарю, ви – рятівник! Тепер нічого не болить!», боїться велика кількість медиків. Для лікарів вона являється сигналом про можливий рецидив або ускладнення. Аналогічно, уникають люди в білому одязі побажань гарного чергування, доброї ночі, вдалого дня. Почути таку фразу – ознака того, що наступний день або вечір буде аж ніяк не спокійним. Краще за все сказати просто «Дякую».

 

 

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*