м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Анкета Клієнта

Дорогі друзі, пропонуємо Вам оцінити якість обслуговування та продукції компанії Люди в Білому.

Відгуки Клієнта - найважливіше для нас джерело інформації про роботу магазину «Люди в білому» та якості нашої продукції. Завдяки Вашим відгукам, побажанням і рекомендаціям ми безперервно підвищуємо якість обслуговування, вводимо все нові і нові послуги і розробляємо новітні моделі медичного одягу.
Так, наприклад, вже зараз, при купівлі в магазині «Люди в Білому», за необхідності Вам безкоштовно зменшать довжину брюк або укоротять довжину рукава халата, запропонують каву і шоколад, і багато, багато іншого. При цьому, всі найпрекрасніші ідеї нам підказали саме наші Клієнти.

Будь ласка, візьміть участь в анкетуванні і підкажіть нам, що ще корисного ми можемо зробити для Вас, наших Клієнтів, для Клієнтів компанії «Люди в Білому».

Анкету можна отримати прямо в магазині, що розташований за адресою вулиця Олени Теліги, 3. До анкети додається конверт з оплаченою послугою поштової пересилки.

Нагадуємо, що серед Клієнтів, які взяли участь в анкетуванні, щомісяця розігруються подарункові сертифікати номіналом 100 гривень.

Приїжджайте в гості, заповнюйте анкету та вигравайте подарункові сертифікати на придбання чудового медичного одягу «Люди в Білому»!

Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я *
Email
Коментар *