м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Яким має бути медичний одяг?

Категорії

Під час вибору медичного одягу необхідно враховувати багато факторів – тип тканини, особливості пошиття, специфіку спеціальності та багато іншого.

 

Загальні вимоги до медичного одягу

 

Одяг для медиків має бути:

 

• зручним;
• функціональним;
• гігроскопічним;
• практичним.

 

Особливі вимоги висуваються до матеріалу, з якого пошито одяг. Це має бути зносостійка і якісна тканина. Цим критеріям відповідають натуральні бавовняні та сумішеві тканини, що містять у різних пропорціях поліестер та бавовну.

 

Наприклад, для пошиття медичного одягу «Люди в Білому» використовується сумішева тканина «Елегант» (65% поліестер, 35% бавовна). За рахунок бавовни у складі тканина гарно пропускає повітря, дозволяючи шкірі дихати. Поліестер робить виріб зносостійким та простим у догляді. Вироби з такої тканини довговічні, легко перуться, не скочуються та практично не зминаються.

 

На шляху з фабрики в торговий зал супермаркета продукція «Люди в Білому» проходить три ступені перевірки якості. До рук наших Клієнтів потрапляють лише вироби ідеальної якості – з цупкої зносостійкої тканини, комфортного крою, з найкращою фурнітурою. Це дозволило нам збільшити гарантійний термін на одяг майже в 12 разів. Ми впевнені в ідеальній якості нашої продукції!

 

Одяг для педіатрів

 

Враховуючи специфіку роботи з дітьми, одяг педіатра не повинен викликати асоціацій з лікарем і взагалі з лікарнею. Налагодити контакт з маленьким пацієнтом, викликати довіру під час прийому допоможе одяг з веселими принтами. Наприклад, в асортименті ТМ «Люди в Білому» є чоловічі й жіночі хірургічні блузони з мишенятами, кошенятами, совами та іншими милими персонажами.
Цікаві сюжети допоможуть відволікти та зацікавити малюка. Найзручніше те, що інструмент для встановлення контакту й основа для захопливих історій завжди під рукою у лікаря.

 

Медичний одяг для хірургів

 

Одяг хірурга повинен максимально зберігати стерильність. Тому хірургічні костюми завжди виготовляють з короткими рукавами й без застібок, з широким вирізом, так як на манжетах довгих рукавів й ґудзиках спостерігається найбільша концентрація мікробів.
Для роботи безпосередньо в операційній небажано надягати костюми білого кольору – у поєднанні з яскравим світлом ламп такий одяг створює додаткове навантаження на зір лікаря. Бажано віддавати перевагу кольоровим варіантам. Особливою популярністю користуються костюми різних відтінків синього та зеленого. Ці кольори зменшують рівень втоми очей.

 

Корпоративний медичний одяг

 

Все більше компаній розробляють свій корпоративний стиль і виготовляють одяг, виходячи з його вимог. Так, великою популярністю користуються медичні костюми або халати, пошиті з тканини корпоративних кольорів. Додатково одяг може бути оснащений вишивкою або нашивкою у вигляді логотипу клініки.
У пацієнтів складається приємне враження про салон або клініку, працівників якої, крім професіоналізму, поєднує одяг в єдиному стилі.
В супермаркеті «Люди в Білому» представлено, певно, найбільший асортимент медичного одягу – більше 200 моделей халатів та костюмів. Медики найрізноманітніших спеціальностей можуть підібрати собі якісний, стильний та зручний медичний одяг.
Якщо потрібен корпоративний одяг для клініки або салону – наші креативні дизайнери розроблять корпоративний стиль та виконають пошиття одягу за індивідуальними мірками. Для нас не існує нездійсненних задач!
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*