м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Послуга «Розмір про запас»

Категорії

Супермаркет медичного одягу «Люди в Білому» надає послугу кур'єрської доставки продукції по Києву. Як правило, якщо доставку замовлено до обіду, то вона здійснюється протягом одного робочого дня.

Але як бути, якщо Ви не впевнені в розмірі халата або костюма?

Бувають такі моделі халатів, які сидять дуже щільно, «по фігурі».
І, навпаки, деякі медичні костюми просторі та повинні носитися вільно.
Взимку під халат хочеться одягти кофтинку. Як в такому випадку вгадати - чи добре сидітиме халат з кофтиною? "Маломірний" це виріб чи вільний?

Спеціально для таких ситуацій ми передбачили можливість доставки продукції «ЛВБ» в декількох розмірах. Замовляючи, скажімо, 50-ий розмір халата, Ви можете повідомити продавцеві-консультантові, що не впевнені в розмірі, який Вас цікавить. І бажаєте скористатися безкоштовною послугою «Розмір про запас». В такому випадку, кур'єр привезе Вам виріб замовленого Вами розміру (50) і цей же виріб більшого розміру (52).

У Вас буде можливість приміряти обидва вироби, навіть з кофтиною і обрати саме той розмір, який підійде Вам. А виріб непідходящого розміру, кур'єр поверне в супермаркет «ЛВБ».

Додатково платити за послугу «Розмір про запас» - не потрібно, Ви оплатите тільки звичайну послугу кур'єрської доставки. В рамках послуги «Розмір про запас» кур’єр зможе взяти з собою до 5 виробів, щоб Ви могли зробити найоптимальніший вибір.

Дуже зручно і практично!

 

 

Рекомендовані товари
0.00
0.00

Немає на складі

Швидке замовлення
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*