м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Огляд на халат МХ 0631 виробництва компанії ''Люди в Білому''

Категорії

Дорогі друзі, пропонуємо Вашій увазі перший відеоогляд на медичний халат! В огляді ми говоримо про властивості та споживчі якості жіночого медичного халата МХ 0631, його особливості і відмінності.
 

Ми переглянули велику кількість відео на youtube, а на youtube завантажується 35 годин відео щохвилини, і не знайшли жодного відеоогляду на медичну одяг. Тому, наш ролик - це найперший у світі повноцінний відеоогляд на халат. І перший огляд не тільки в сфері халатів, а й про медичний одяг в принципі.
 

Як Ви знаєте, компанія "Люди в Білому" повністю орієнтована на Клієнта. Ми робимо все, щоб бути ближче до Клієнта, щоб вибір і придбання медичного одягу перетворилися на приємну подію, а його носіння дарувало тільки позитивні емоції, комфорт і впевненість у собі. І саме тому ми створили перший в Україні справжній супермаркет медичного одягу, просторий, світлий, з великою кількістю примірочних, зонами відпочинку, безкоштовною кавою і шоколадом. І ми не зупиняємося на досягнутому, ми безперервно розробляємо новинки медичного одягу, вводимо нові стандарти якості та обслуговування.
 

Тепер ми розробили і створили новий, зручний, максимально наочний формат представлення медичного одягу в Інтернет. І пропонуємо його Вам у вигляді огляду, веселого відеоролика. Ми щиро раді бути новаторами, працювати з найсучаснішими формами комунікацій з Клієнтами.
 

Бажаємо приємного перегляду!
 


 

Рекомендовані товари
0.00
0.00

Немає на складі

Швидке замовлення
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*