м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Чому медичний одяг блакитний або зелений

Категорії

Повсякденна форма одягу для медиків більшості спеціальностей білий халат. Але хірурги віддають перевагу кольоровим костюмам. І багатьох цікавить питання чому медичний одяг блакитний або зелений?

 

В операційних хірурги працюють в умовах сильного освітлення. Білий костюм гарно відбиває світло і може не лише створювати додаткове навантаження на очі, а й на мить засліпити лікаря, що може призвести до серйозної помилки, тому медики обирають для операцій одяг холодних неяскравих відтінків.

 

Ще одна причина того, що лікарі вдягають саме зелені або блакитні хірургічні костюми особливості функціонування людського ока. Під час проведення операції лікар тривалий час концентрується на об’єктах одного кольору (частіше за все червоного це кров та внутрішні органи). Тривале фокусування на таких яскравих об’єктах призводить до того, що людина втрачає чутливість до дрібних деталей. Щоб зняти навантаження з елементів сітківки ока та зберегти кольоровий зір, лікарі вдягають форму контрастного червоному кольору блакитного або зеленого.

 

Крім цього одяг зелено-блакитної гами заспокійливо діє на людину, допомагає краще концентруватись. Якщо перевести погляд на зелену форму очі трішки відпочивають, знижується навантаження. Саме тому стіни операційних часто фарбують в м’які відтінки синього або зеленого.

 

В асортименті ТМ «Люди в Білому» великий вибір жіночих та чоловічих хірургічних костюмів зелених та синіх відтінків. Кожний може підібрати стильний та зручний медичний одяг на свій смак. Також великою популярністю хірургів користуються медичні поло.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*