м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Чи варто шити медичний одяг під замовлення?

Одяг під замовлення для медиків - Люди в БіломуШити одяг під замовлення? Так чи ні? На сьогоднішній день асортимент медичного одягу різноманітний: безліч моделей халатів, костюмів, блузонів, брюк, шапочок. Одяг представлений у різних кольорових рішеннях, з малюнками та принтами, приталений чи вільний, у різних тканинах  – на ваш смак.


Можна приміряти та обрати вже готові варіанти, представлені в торговому залі, або замовити через інтернет магазин. А що робити, якщо:

- потрібен одяг однієї моделі та кольору у великій кількості;
- необхідно розробити індивідуальний корпоративний стиль компанії та вишити логотип;
- ви бажаєте носити ексклюзивний одяг: модель, яка не продається в магазинах, щоб підкреслити серйозний підхід до справи, свою індивідуальність та почуття стилю;
- моделі, яку ви хочете носити немає у наявності.


У таких випадках питання допоможе вирішити індивідуальне пошиття одягу під замовлення. Адже пошити під замовлення можна будь-яку модель, внести в неї певні корективи та у кольорі і кількості, які необхідні.


Конструктори, модельєри та майстри швейної справи супермаркету медичного одягу «Люди в Білому» втілять в реальність ваші побажання та створять одяг від якого ви будете у захваті. 


Процес пошиття медичного одягу під замовлення

Спочатку обговорюються ваші побажання стосовно моделі, кольору, тканини, розмірів. За базу, наприклад, можна взяти модель з асортименту, пошити її у іншій тканині та кольорі, змінити тип застібки, тканини, довжину рукава або додати пояс. Пошити одяг можна і по вашому готовому зразку або модель, яка вам сподобалася на картинці тощо.


Після обговорення деталей, необхідно зняти мірки: можна приїхати до супермаркету (майстер зніме мірки) або можливий виїзд майстра по домовленості на територію вашої організації.


Якщо бажаєте шити одяг не по стандартній розмірній сітці, а по індивідуальним міркам, то необхідно бути готовим до того, що в процесі пошиття буде декілька примірок. Це робиться для того, щоб максимально підігнати модель по вашій фігурі і ви отримали результат, якого так чекали.


Переваги пошиття медичного одягу під замовлення

Переваги індивідуального пошиття:
- ексклюзивна модель або втілення ваших побажань стосовно кольору, тканини, фурнітури,  кількості одягу;
- унікальний корпоративний стиль;
- зекономлений час на пошуки необхідної моделі чи кольору у різних магазинах.


Часто трапляється так, що необхідно придбати 20 однакових халатів різних розмірів для лікарів відділення чи клініки. Асортимент магазинів широкий, але міняється мода та потреби, виробники не шиють повторно таких само моделей, заміняють іншими або шиють моделі в залежності від сезонності та запитів лікарів. У наявності є 12 халатів необхідних розмірів, а 8 не вистачає і у інших магазинах такої моделі немає та й не зручно замовляти одяг у різних місцях. 


Керівник клініки, який професійно підходить до питання стилю співробітників хотів би, що був однаковий стиль одягу, у корпоративних кольорах, також стикається з подібною ситуацією.


Лікарі ж, які працюють в організаціях, де не вимагається носити одяг корпоративного кольору, бажають виділитися серед колег по професії або носити улюблену модель у кольорі, який подобається. Ці всі задачі та побажання легко вирішити та задовольнити за допомогою послуги індивідуального пошиття.

 

Звертайтеся і ми допоможемо вам створити свій індивідуальний стиль! 

 

 

 
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я *
Email
Коментар *