м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Рекомендації по догляду

Щоб Ваші трикотажні вироби довго зберігали гарний зовнішній вигляд, потрібно правильно поводитися з ними у процесі догляду та прасування. Тому необхідно мати уявлення про склад полотен. Ми наводимо Вам найнеобхідніші відомості про використовувані нами матеріали при виробництві жіночого одягу.

Створюючи жіночий одяг для дому та відпочинку, ми використовуємо бавовняні трикотажні полотна високої якості. Відмінною особливістю бавовни є його гігроскопічність, тобто здатність поглинати багато вологи, і не ставати вологою на дотик. Також він дуже міцний і зручний у носінні. Тонкі бавовняні полотна майже гріють, тобто вони є ідеальним матеріалом для літніх виробів, а ворсовані – тепліші, їх ми використовуємо восени – в зимових колекціях жіночого одягу.

Бавовняні тканини сильно мнуться і сідають при пранні, прасувати їх краще трішки вологими.

Небарвну бавовну можна прати при температурі 95° С, кольорову - при 40° С. При використанні пральної машини для білої бавовни можна взяти універсальний пральний порошок, для кольорового - спеціальний для прання тонких тканин або без освітлювача. Сушіння в сушильному пристрої пральної машини може викликати сильне усадження.

Наші ошатні блузки та цікаві топи виготовлені з віскозних трикотажних полотен з додаванням еластанових волокон ВІСКОЗА – натуральне волокно, отримане хімічним шляхом – це целюлоза без домішок. Віскоза краще вбирає вологу, ніж бавовна, але вона не така міцна. Перуть віскозу в машині чи вручну. У машині - при щадному режимі при 40 ° C пральним порошком для тонких тканин. Допускається звичайне сушіння в барабанній сушарці. Трикотажні вироби з віскози можна повісити для сушіння, не віджимаючи або закатати в простирадло і обережно віджати. Прасують віскозу в режимі "шовку" вологою або через вологу тканину.

Еластанові волокна надають віскозі зносостійкості та еластичності. ЕЛАСТАН - сильно розтяжне волокно, відоме переважно як "лайкра". Рідко використовується у чистому вигляді, додається до інших волокон. В результаті тканини стають еластичними і неминучими. Еластан – міцне волокно. Перуть тканини з еластановими волокнами порошками для тонких тканин. У сушильному пристрої сушити не можна. Температура прання та прасування трикотажного одягу залежить від того, які волокна входять до Вашої сумішової тканини.