м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Чому медичний одяг білий?

Категорії

Медичний одяг, безумовно, є однією з найважливіших складових частин медичного обладнання. І хоча існує велика кількість різних видів медичного одягу, білий колір залишається одним з найбільш популярних і поширених в галузі медицини.

Чому медичний одяг білий

Історично та практично причин того, чому медичний одяг зазвичай білий може бути декілька:

 1. Індикатор чистоти
  Одним з головних факторів, який може пояснити вибір білого кольору для медичного одягу, є його здатність відображати чистоту. Білий одяг виділяє будь-які сліди бруду або забруднення на одязі, що робить його ідеальним варіантом для медичного персоналу, який повинен зберігати високі стандарти гігієни та чистоти в робочому середовищі.
 2. Символ чистоти
  Білий колір має символічне значення в галузі медицини. Він пов'язаний з чистотою, світлом, якістю та безпекою, що робить його ідеальним вибором для медичного персоналу. Білий колір є спокійним та відповідальним, що сприяє створенню позитивної атмосфери для пацієнтів.
 3. Показник професійності
  Білий колір в одязі для медичних працівників демонструє професійну підготовку та відповідальність. Білий колір дозволяє відокремити медичний персонал від пацієнтів та відвідувачів, що створює відчуття довіри та професіоналізму.

Альтернативні кольори медичного одягу, їх переваги та недоліки

З розвитком медицини та зростанням різноманітних потреб персоналу і відвідувачів, білий колір втрачає свою перевагу. Зараз вибір кольору медичного одягу залежить від вимог конкретного закладу та спеціалізації медичних працівників. Найчастіше вибирають такі альтернативні кольори:

 1. Синій. Синій колір є дуже популярним в середині медичної галузі, особливо в останні роки. Цей колір є більш практичним, адже плями та бруд на фоні синього – не такі помітні. Однак, синій колір може бути менш помітним в темних приміщеннях, що може бути небезпечним для пацієнтів.
 2. Зелений. Зелений колір теж популярний в медичній галузі, особливо в хірургії. Цей колір відомий своїми заспокійливими властивостями та добре відображається на білому фоні, що робить його більш помітним для пацієнтів.
 3. Рожевий. Рожевий колір є популярним в медичних установах, що спеціалізуються жіночому здоров’ї. Він викликає довіру та допомагає знизити стрес пацієнтів.
 4. Чорний/коричневий. Чорний або коричневий колір медичного одягу зазвичай використовується для лікарів-хірургів, які знаходяться в операційній. Його вибирають переважно за те, що на темному фоні кров виглядає менш яскраво і це знижує ризик стресу та незручностей для хірургів та медичного персоналу. Проте, чорний має свої недоліки - він не надто практичний у використанні, оскільки пил, бруд та різні речовини можуть стати видимими на тканині, тож чорний одяг потребує більш частого прання та догляду. Також, чорний медичний одяг не зручний в теплих кліматичних умовах.
  Як уже очевидно, при виборі кольору медичного одягу слід враховувати його практичність, зручність, естетичний вигляд та відповідність вимогам стандартів безпеки та гігієни.

Білий колір в одязі для медичних працівників в магазині ЛВБ

Якщо Ви шукаєте медичний одяг білого або іншого кольору, рекомендуємо відвідати інтернет-магазин ЛВБ. У нас Ви знайдете широкий вибір якісного медичного одягу різних кольорів та фасонів для будь-якої медичної спеціальності та зможете отримати консультацію від фахівців щодо правильного його вибору.

Бережіть своє здоров'я та здоров'я своїх пацієнтів - купуйте надійний медичний одяг в інтернет-магазині ЛВБ за найкращими цінами.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*