м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Стиль у медичному одязі

Пройшли ті часи коли люди основну увагу приділяли лише практичності речей, якими оточували себе. Сучасник прагне до поєднання, здавалося б, непоєднуваного: практичності та краси. Не винятком є спецодяг, зокрема медичний.

 

Представники медичної сфери – це люди, що викликають довіру та впевненість в собі не залежно від ситуації. Кому, як не їм потрібно завжди виглядати вишукано, охайно та елегантно. У цьому «людям у білих халатах»  допомогли дизайнери, розробивши лінію стильного медичного одягу, й у близькому майбутньому це порівняння буде недоцільним. Адже сучасний одяг медичних працівників виділяється широкою кольоровою гамою та великим різноманіттям фасонів. На зміну білим халатам (страшним спогадам дитинства) прийшли халати й костюми різних кольорів і моделей, що дозволяє лікарям одягатися і практично і стильно.

 

Досить часто при виборі з двох речей хочеться отримати третю, у якій поєднується все, що нас імпонує в перших двох. Сьогодні це не є проблемою. Постачальники медичного одягу пропонують своїм клієнтам можливість побути у ролі дизайнера та розробити свій власний імідж. Вдало вибраний медичний халат, медичний чи хірургічний костюм, блузон, жилет приховає недоліки фігури та надасть презентабельності своєму власнику.

 

Загально відомий факт, що особистість у якій воєдино поєднується внутрішня та зовнішня краса здатна збагачувати життя суспільства. Якщо над першим, у значній мірі, потрібно попрацювати самостійно то над  досягнення другого ТМ «Люди в білому» радо Вам допоможе.

Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я *
Email
Коментар *