м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Що таке тканина «Елегант»?

Категорії

До медичного одягу висуваються досить жорсткі вимоги.
Одяг повинен виглядати привабливо та підкреслювати статус медичного працівника або фармацевта. Зобов'язаний бути стійким до численних праннів і, при цьому, зберігати свій первинний зовнішній вигляд. А догляд за одягом повинен бути легким і економічним, не вимагати дорогих миючих засобів.

Звісно, більшою мірою, якість халата або костюма залежить від тканини, з якої його вироблено.

У ролі оптимальної тканини для халата або медичного костюма, найкращим чином зарекомендувала себе сумішева тканина з назвою "Елегант". Склад такої тканини - 65% поліестер та 35% бавовна.

Ця тканина має низький рівень мнучкості. На відміну від, наприклад, 100% бавовни, вона практично не зминається. Не дає усадку після прання, зберігаючи форму виробу.

Тканина не пілінгується, тобто на ній не утворюються катишки навіть після тривалого носіння.

Тканина м'яка та приємна на дотик.
В халаті або медичному костюмі з тканини "Елегант" шкіра не пріє, а добре дихає.
Тому, вироби з такої тканини вважаються всесезонними. Їх можна носити і влітку, і взимку.

Але найбільш важливою перевагою тканини "Елегант" є те, що вона володіє відмінними гігієнічними властивостями. Вироби з такої тканини підходять так само і для роботи з великими фізичними навантаженнями.

Хоч тканина "Елегант" не підлягає виварюванню і тепловій обробці вище 40 градусів Цельсія, але на сьогоднішній день ця тканина є найоптимальнішим рішенням для медичного одягу.

Сумішева тканина "Елегант" - щільністю від 120 до 180 г / м - стала стандартом у виробництві медичного одягу. Халат або костюм з такої тканини при правильному догляді прослужить довго, зберігаючи свій первинний вигляд. День за днем, забезпечуючи медичного працівника або фармацевта приємним зовнішнім виглядом.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*