м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Найкращі люди зазвичай в білому

Категорії

Хочемо щиро, від усього серця подякувати лікарям, працівникам «швидкої допомоги», фармацевтам, медсестрам та усім-усім людям, чия професія пов’язана з медициною. Ви завжди приходите на допомогу незалежно від того, яке лихо б нас не спіткало. Що б з нами не сталось – «люди в білих халатах» цілодобово, сім днів на тиждень, і влітку, і взимку, і на Новий рік – готові боротись за наше здоров’я, рятувати наші життя.

Хочеться сказати усім Вам – ДЯКУЄМО! Ми впевнені, що люди в білих халатах – особливі люди, і сміливо можна стверджувати – вони виконують особливу місію на Землі. Місію, на яку здатні лише Янголи-охоронці.

Ми вважаємо, що люди в білих халатах – найкращі серед нас. І без зайвої скромності бажали б безперервно нагадувати про це максимально широкому загалу. Щоб інші пам’ятали, кому ми завдячуємо за безсонні чергування, нічні зміни, невідкладні виклики. Щоб кожен пацієнт, прочитавши публікацію, міг зрозуміти, на які жертви йдуть лікарі заради його здоров’я, заради його життя.

P.S. Звичайно, знайдуться скептики, які можуть стверджувати, що лікарі зараз змінюють білі халати на зелені або сині костюми. Але ж це не має особливого значення. Образ лікаря у пацієнтів ще довгий час буде асоціюватись з білосніжною чистотою халата.

Команда «Люди в Білому»

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*