м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

«Люди в Білому» - партнер конференції AYMSCONF2017

Категорії

Наприкінці жовтня на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулася міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених AYMSCONF2017. Цього року конференцію було вперше проведено виключно англійською мовою.

У рамках заходу відбулось багато цікавих активностей - майстер-класи, семінари, відкриті лекції провідних науковців. Крім українських молодих вчених, на конференцію надіслали абстракти наукових робіт науковців з університетів Румунії, Білорусі, Молдови та Угорщини.

Ми з задоволенням виступили партнером заходу та надали допомогу в проведенні та подарунки для учасників. Більше 200 найактивніших учасників конференції та автори найкращих докладів отримали пам’ятні подарунки та подарункові картки на медичний одяг «Люди в Білому».

Розвиток української медичної науки в майбутньому залежить від тих молодих науковців, які сьогодні тільки розпочинають свою діяльність. Тому компанія «Люди в Білому» завжди приділяє особливу увагу співпраці з навчальними закладами медичного спрямування й охоче підтримує молодих вчених.

 

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*