м. Київ, вул. Олени Теліги, 3

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Гарантія на одяг: розвінчуємо міф

Чи існують виробники медичного одягу, що надають гарантований термін обміну або повернення товару довший, ніж 14 днів?


Так! «Люди в Білому» – це той самий медичний одяг, на який надається гарантія. Висока якість та культура виробництва, багатий досвід на ринку, орієнтований на споживача сервіс – все це дозволило надати гарантію на медичний одяг. І це вражає!


Закон про захист прав споживачів передбачає лише два тижні, протягом яких можна повернути одяг. Але всі знають, що медичний одяг, на відміну від звичайного повсякденного одягу, використовується у складних умовах і має відповідати багатьом вимогам з якості. Лікарю дуже мало двох тижнів для того, щоб пересвідчитись, що одяг витримає часті прання, не розійдеться по швах і не втратить привабливого зовнішнього вигляду.


А ми цілком відповідаємо за якість виробів ТМ «Люди в Білому» і тому прийняли новаторське (для всієї галузі медичного одягу) рішення — надавати на одяг гарантію. І на деякі вироби — гарантію аж на півроку! Це більш ніж в 12 разів довше, ніж вимагає закон про захист споживачів!


На відміну від будь-якого іншого вітчизняного або іноземного виробника ми можемо дозволити собі надавати гарантію з однієї простої причини — ми абсолютно впевнені у якості продукції «Люди в Білому»!


Гарантія на медичний одяг, на звичний для усіх лікарів халат, медичний або хірургічний костюм — перестала бути чимось нереальним! І при цьому ми не вважаємо себе «новаторами ринку» або «революціонерами галузі», як про нас кажуть Партнери і Клієнти. Ми просто робимо свою справу, і робимо її з повною віддачею, так старанно і щиро, як можемо. Власне тому, ми і «винайшли гарантію на медичний одяг». Натомість вона – вже стала революційним явищем на всьому ринку медичного одягу.


Завітайте до 1-го в Україні супермаркету медичного одягу «Люди в Білому», щоб переконатись у всьому сказаному самостійно, щоб на власні очі побачити «як це працює». І повірте, нам завжди є чим вас здивувати)))

1
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я *
Email
Коментар *