Медичні футболки поло

Ціна
Відображати Плитками Переліком
 • 1

Правильно підібраний медичний одяг – можливість працівнику відчувати себе комфортно. Крім усього, у кожного є можливість покращити практично будь-яку фігуру, знаючи деякі цікаві тонкощі. Щасливі власники стандартних фігур, часто, легко й швидко знаходять необхідні моделі одягу для себе, з чим їх можна привітати. А ось якщо ви, після зняття мірок, не можете визначитись з розміром або не впевнені в тому, що вам підійде той чи інший вид одягу – краще звернутись до менеджерів інтернет-магазину «Люди в Білому». Ви ж не готові жертвувати своїм комфортом заради умовної краси, постійно застібати ґудзик на грудях або нескінченно поправляти брюки? Але зараз мова зовсім не про це, а про найбільш універсальний предмет медичного гардеробу, який однаково виграшно пасує усім! І це – футболки для медиків. Такий одяг чудово зарекомендував себе і, працівники найрізноманітніших закладів надсилають чудові відгуки про нього. Косметологи, масажисти, стоматологи, педіатри й навіть хірурги – все говорять про максимальну зручність, естетичну привабливість й необхідну екологічність. Футболки й поло, не залежно від матеріалу, чудово лягають по фігурі, не сковують рухів, виключно комфортні в носінні та не подразнюють шкіру.

Нові тенденції моди: футболки медичні і для студентів, і для головних лікарів

Це чудово, що світ медичної моди невпинно удосконалюється. Для дизайнерів це – можливість додатково проявити свою фантазію, а для працівників сфери охорони здоров’я – поступово відійти від набридлих стандартів і, нарешті-то, проявити свою індивідуальність, створюючи власний імідж навіть на роботі. Не так давно футболки медичні підкорили свідомість усіх, хто мав відношення до медицини. І, якщо студенти з особливим задоволенням звертаються увагу на цей комфортний повсякденний одяг, то досвідчені лікарі з недовірою дивились на поло, вважаючи їх несолідними. Добре, що ставлення до цього одягу змінилось і тепер навіть на найдосвідченіших лікарях можна побачити стильні футболки. Тому що, в лікарській формі головне не лише естетична привабливість, а й:

 • ергономічність;
 • лаконічність стилю
 • антистатичність
 • крововідштовхуючі властивості;
 • стійкість до забруднення і зовнішніх хімічних впливів.

Якщо ви твердо вирішили усучаснити свій гардероб й купити медичні футболки й поло – врахуйте й те, з яких тканин виготовляється даний виріб. Якщо, наприклад, традиційні медичні халати частіше за все шиють з натуральної бавовняної тканини, то в футболках логічніше за все використовувати сумішеві тканини, де крім бавовни ще використовуються волокна поліефіру. Не меншим попитом користуються й трикотажні вироби. В залежності від тканини, за виробом буде легко доглядати, вони будуть приємними в носінні й відрізнятись високим рівнем гігієнічності.

Співпрацюючи з інтернет-супермаркетом «Люди в Білому», ви вже після першої покупки усвідомите, наскільки правильне рішення прийняли. Налагодивши власне виробництво, ми створюємо найкращий товар на ринку в своєму сегменті, але найприємніше для клієнтів – це, звичайно, ціна. Що ж може бути кращим, ніж якісний товар, на який є гарантія, ще й помірної вартості?

Різноманітні фасони: медичні футболки й поло від «Люди в Білому»

Чи можуть дизайнери, конструктори та технологи створити ідеальний спецодяг для медиків? Так, якщо це – спеціалісти компанії «Люди в Білому». Крім власних креативних ідей, які ми з задоволенням втілюємо в життя, ми також враховуємо побажання працівників сфери охорони здоров’я. Й саме це дозволяє нам максимально детально вивчити найрізноманітніші напрямки діяльності й задовольнити потреби вузькопрофільних спеціалістів. Зрозуміло, медичні футболки й поло – відносно нова тенденція в галузі медицини, але нам вже вдалося створити велике різноманіття фасонів, втілити незвичайні ідеї в різноманітних формах та кольорах.

Стандартні вимоги до медичного одягу, а також до технологій його виробництва, ми, зрозуміло, також враховуємо. Дотримуємось усіх правил. Але в різних медичних закладах вимоги до уніформи можуть кардинально відрізнятися. Так, наприклад, в SPA-салонах потрібні халати зі сумішевих тканин пастельних відтінків. Комусь більш важливі суворі медичні костюми немарких кольорів. Хтось розробляє свій унікальний корпоративний стиль, наносячи на вироби свої логотипи, а також ім’я та прізвище працівника, якому належить річ. Київ – особливо показове місто на цей рахунок. Тут настільки багато найрізноманітніших мед закладів, що кожний з них можна з легкістю відрізнити один від одного, звернувши увагу на зовнішній вигляд персоналу. І у випадку, якщо вам потрібно для своїх працівників замовити унікальну уніформу – вам точно варто звернутись до нас!

Ідеальний вибір для повсякденного носіння: медичні поло

Ми вирішили розривати шаблони й виходити за межі суворої класики. Тому, в асортименті наших товарів ви знайдете ті, що можуть здивувати і, одночасно, підкорити вашу свідомість. Звичайно, ми не стали виключати можливість, що навіть обираючи медичні поло ви забажаєте чогось більш стриманого та класичного. Такі вироби можна купити майже в будь-якому магазині. Але ви ж пам’ятаєте, що супермаркет медичного одягу і аксесуарів «Люди в Білому» - це:

 1. Виключна якість товарів, на які ми сміливо надаємо піврічну гарантію.
 2. Професійний підхід до створення унікальних моделей та фасонів.
 3. Скрупульозний вибір тканин усіх виробів, представлених в нашому асортиментів.
 4. Абсолютно гнучка цінова політика та система знижок.
 5. Індивідуальний підхід до кожного роздрібного клієнта та гуртового замовлення.
 6. Можливість отримати свій товар у будь-якому населеному пункті, тому що масштаби нашої діяльності – вся Україна.

Погодьтесь, на роботі хочеться виглядати не лише комфортно, а і стильно. І, якщо ви розумієте, про що ми – чекаємо вас в гості за покупками!