Каталог
Показать фильтры подбора

Ціна, грн

Розмір

Колір

Застібка

Довжина рукава

Комірець

Стать

Пояс брюк

Хірургічні костюми

Ціна
Відображати Плитками Переліком

Професія хірурга надзвичайно складна. Це – одна з непростих та багатогранних галузей в сфері медицини, яка потребує надзвичайно глибоких, професійних знань. Не дивно, що ця область діяльності суворо структурована. Дитяча хірургія, загальна, трансплантаційна, отоларингологічна, щелепно-лицьова, акушерство-гінекологія, нейрохірургія, пластика, травматологія, ветеринарія… Це – далеко не повний перелік меж компетенцій узагальненої спеціалізації «Хірург». Кожна з цих сфер вимагає, здається, безкінечних знань, відточених навиків, високого рівня концентрації уваги та обов’язково, твердості рук. Часто саме від хірургів та їхнього професіоналізму залежать життя пацієнтів та основна задача – робити все, щоб виконати роботу якісно, врятувати здоров’я та життя. І незалежно від напрямку діяльності, обов’язковими предметами професійного гардеробу такого лікаря є хірургічні костюми. Київ стабільно поповнюється не лише новими держзакладами, а й клініками, лабораторіями й іншими закладами приватного формату, де практикують хірурги. Зокрема, питання їхнього зовнішнього вигляду завжди стоїть гостро, тому що одяг має відповідати великій кількості вимог.

Хірургічні костюми: скільки комплектів повинно бути у професійного лікаря

Тут так і напрошується відповідь: чим більше – тим краще. Зайвим не буде, вже повірте. Практика досвідчених лікарів, з якими нам вдалось налагодити контакти, свідчить про те, що ідеальна кількість зводиться як мінімум до 10 наборів. Правда, все залежить від видів робіт:

  1. Один костюм вам знадобиться для проведення прийому. Якщо ви працюєте в стаціонарних умовах лікарні - пам’ятайте про необхідність оглядів пацієнтів, що надійшли, а для цього цілком згодиться другий костюм, тому що діють дещо інші санітарні норми. В період збору анамнезу й постановки діагнозу «брудні роботи» не передбачаються. Звісно, ситуації бувають різні і не виключено, що протягом робочого дня вам доведеться змінити одяг. Тому, чергові хірургічні костюми для позапланового перевдягання на роботі - обов’язково мають бути.
  2. Планові й позапланові оперативні втручання. Це дуже відповідальна робота, безпосередньо пов’язана з найрізноманітнішими, часто агресивними рідинами, кров’ю та запахами. Тому, одяг має бути вологовідштовхуючим, не вбирати в себе запахи, а колір – немарким. Очевидно, що матеріал виробу буде піддаватись частому пранню. Тому, перевагу краще віддавати якісним костюмам для хірургії, щоб не доводилось після кожної операції купувати новий.
  3. Нагляд за пацієнтами до їх одужання, виписка пацієнтів – все це так звані «чисті роботи», тому, ви можете обрати для себе костюми більш світлих відтінків. Але пам’ятайте про те, що незаплановані ситуації і необхідність оперативного втручання можуть статись коли завгодно. Тому, запасні речі - «must have» у вашій шафі.

Немає нічого більш цінного, ніж людське життя. Хірург – це покликання, перспективи вдячності, визнання за здатність допомагати людям. І пацієнтам дуже важливо, щоб лікар був не лише справжнім асом своєї справи, а й виглядав відповідним чином. А виглядати солідно зараз дуже просто. Достатньо купити хірургічний костюм.

Київ – місто, яке ледь не з кожним днем стає все більшим і більшим. Сюди приїздить велика кількість людей з однією ціллю – влаштуватися в мегаполісі на постійній основі. Зрозуміло, такий приток людей вимагає розширення і в усіх інфраструктурних об’єктах і сфера охорони здоров’я – не виключення. Відкриття приватних клінік найрізноманітніших напрямків вимагає не лише правильного підбору кадрів, а й якісного брендування. Репутація закладу напряму залежить від зовнішнього вигляду персоналу. В такому випадку дуже важливо:

  1. Підібрати максимально відповідний дизайн виробів. Якщо в колективі працюють здебільшого хірурги – головна вимога до всіх виробів: функціональність та практичність. Ніщо не повинно сковувати рухи, а за умов частого та щоденного носіння, речі мають відрізнятись високою пропускною здатністю.
  2. Визначитись з корпоративним стилем та колористикою. Набагато солідніше, якщо усі члени команди будуть в костюмах одного відтінку. В нашому інтернет-супермаркеті на вас чекає величезний вибір. Якщо потрібно купити хірургічний костюм – вся Україна в межах нашого обслуговування. Ви можете повідомити нам персональні антропометричні дані усіх своїх працівників і ми створимо для них унікальну форму.
  3. Не забудьте про нанесення логотипів. Цим ми також займаємось. А для надання солідності як одягу, так і лікарю, буде дуже ефектно, якщо ви вирішите замовити вишивку у вигляді прізвища і ініціалів.

Костюми для хірургів у Києві чекають на вас в супермаркеті «Люди в Білому»

Про переваги онлайн покупок можна говорити дуже довго. Це і економія часу, якого ніколи не вистачає, і можливість позбавити себе примірок в дискомфортних умовах, і відсутність необхідності куди-небудь їхати. Тому всім, хто цінує кожну хвилину, припаде до душі наш інтернет-супермаркет медичного одягу і аксесуарів. Тут ви можете знайти усі товари, що вас цікавлять, оформити замовлення й отримати його у будь-якому місті країни. Доставку хірургічних костюмів, котрі вас зацікавлять, ви можете замовити в Дніпро, Харків, Хмельницький, Львів, Житомир, Одесу, Полтаву, Вінницю, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Запоріжжя, Чернігів, Суми, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Кропивницький, Черкаси, Івано-Франківськ , Ужгород, Маріуполь, Кривий Ріг і не тільки. Визначтесь з кольором, розміром, фасоном та іншими побажаннями, заповніть кошик та чекайте на своє замовлення.

Для тих, хто ще боїться придбати «кота в мішку» - пропонуємо костюми для хірургів в Києві в нашому супермаркеті. Ви можете приїхати до нас особисто, переглянути весь асортимент виробів, які ми виготовляємо самі. Тут ви зможете переконатись в тому, що:

  1. Дизайнери-конструктори «Люди в білому» реалізували найсміливіші ідеї, зберігши при цьому, максимальну відповідність високим стандартам, які висуваються до медичного одягу.
  2. Ми розробили унікальні моделі і кожний може знайти для себе фасон, що підкреслить переваги фігури й приховає недоліки (тому що для лікарів це також важливо).
  3. Найлояльніша ціна на медичну уніформу – в нашому магазині. Ви можете суттєво економити вже після першої покупки, тому що на вас розповсюджуватиметься наша програма лояльності.
  4. Бездоганна якість матеріалів та ретельність пошиття – те, що дозволило нам ввести гарантію на наш одяг. А це до нас ще ніхто не робив.

Якщо потрібно хірургічний костюм купити в Україні – зробіть це в нашому інтернет-магазині!