Розпродаж медичних жилеток

Супермаркет медичного одягу продовжує радувати своїх клієнтів приємними новинами і цього разу ми оголошуємо шалений розпродаж медичних жилетів. Жилети флісові та стьобані – незамінні рятівники від холоду зі знижкою 50 % зігріють у двічі тепліше.

Поспішіть до супермаркету «Люди в білому» де на Вас чекає великий вибір верхнього медичного одягу усіх розмірів та у достатній кількості. Жилет флісовий з прямим силуетом, довжиною – нижче лінії стегна, прорізними кишенями, на блискавці; жилет стьобаний утеплений на підкладці з прямим  силуетом, довжиною нижче лінії стегна, на блискавці; жилет стьобаний утеплений на підкладці з окантовкою іншого кольору по карманах, проймах рукавів та краях, силует прямий, до лінії стегна, накладними кишенями на блискавці; жилет стьобаний утеплений на підкладці з опушкою, силует прямий, до лінії стегна – вдало доповнять Ваш гардероб зимою й літом, тим кому доводиться працювати у приміщенні з низькими мікрокліматичними показниками. Піклуючись про здоров’я інших не забувайте про своє власне.

Несезонні покупки в значній мірі економлять сімейний бюджет. Торгова марка «Люди в білому» потурбувалася щоб усі представники медичної сфери виглядали стильно та вишукано незалежно від рівня доходів.  Завітайте до супермаркету медичного одягу «Люди в білому» або ж зробіть замовлення у нашому Інтернет магазині. Поєднання ціни та якості Вас приємно здивують.