Результати розіграшу подарункових карток. Червень 2016

Дорогі друзі! З початком липня ще три щасливчики виграли подарункові картки на медичний одяг. Відбувся 24 щомісячний розіграш, у якому взяли участь Розгорнуті анкети, що надійшли до нас у червні.

У відео представлено процес визначення переможців та звучать їх імена.
Щиро вітаємо переможців 24-го розіграшу! Наші менеджери найближчим часом зв’яжуться з переможцями для вручення призів.

Одночасно розпочався надзвичайно цікавий розіграш у спільноті «Люди в Білому» у мережі Facebook. Розігруються дуже цікаві та корисні призи:

1. Подарункова картка на медичний одяг номіналом 400 грн. Переможець може самостійно обрати модель медичного одягу або взуття, колір та розмір виробу.

2. Фірмовий чохол для одягу. У чохлі зручно не тільки транспортувати одяг, але і зберігати його у шафі – матеріал виробу добре пропускає повітря та захищає речі від забруднення та зминання.

3. Брендований подарунковий набір для справжніх шанувальників ТМ «Люди в білому». До набору входить медична шапочка, фірмовий щоденник, карамель hand-made, ручка та пакет з символікою «Люди в Білому».

 

Для участі у розіграші перейдіть за посиланням: https://www.facebook.com/lvb.clothes/photos/p.1048044131898887/1048044131898887/?type=3&theater
 

Приєднуйтесь до життя компанії, заповнюйте анкети, беріть участь у розіграшах та вигравайте чудовий медичний одяг «Люди в Білому»!