Медичні шапочки

Ціна
Відображати Плитками Переліком

Медичні шапочки

Медичні головні убори – важливий атрибут, що має місце бути в гардеробі будь-якого поважаючого себе працівника галузі охорони здоров’я. Лікарі, фармацевти, лаборанти і всі ті, хто вдягає на себе спецодяг, відчувають себе більш впевнено, якщо виріб припадає їм до душі. Чи варто говорити про те, що фірмовий мед одяг і у пацієнтів викликає позитивний асоціативний ряд? Якість і зручність – ось головні аспекти, якими характеризується правильний одяг для представників галузі охорони здоров’я. В інтернет-супермаркеті «Люди в Білому» ви знайдете все, що вам потрібно для презентабельного зовнішнього вигляду на роботі. Не виключення і шапочки медичні. Часто цей предмет гардеробу є скоріш декоративним доповненням, ніж необхідністю, але в медичній галузі цей елемент одягу – одна з головних складових костюма. Україна активно розвиває галузь охорони здоров’я та разом з державними мед закладами все частіше з’являються приватні клініки, лабораторії, аптеки. Враховуючи екстремальні умови роботи, жорсткі гігієнічні вимоги та встановлені стандарти надання лікарської допомоги, без такого предмету як шапочка – не обійтись.

Медична шапочка: на що варто звернути увагу в процесі вибору

Виготовлення такого, здавалося б, простого елементу одягу, як шапочка, вимагає дотримання суворих правил. Цей елемент покликаний виконувати наступні функції:

 • Максимальний захист від мікроорганізмів, а також від агресивних факторів зовнішнього оточення (в умовах лікарні – це особливо вагомий аспект).
 • Екологічність та якість матеріалів, зносостійкість та презентабельний вигляд.
 • Гіпоалергенні складові, що не провокують подразнення під час носіння.
 • Антистатичність та повітропроникність.

Якісна медична шапочка не може існувати без відповідності вищеназваним характеристикам. Цих нормативно-технічних умов ретельно дотримуються спеціалісти «Люди в Білому». Займаючись виробництвом медичного одягу, ми знаємо всі тонкощі та нюанси, з якими доводиться стикатись в процесі роботи працівникам галузі охорони здоров’я. Тому для пошиття головних уборів ми віддаємо перевагу високотехнологічним сумішевим тканинам та бавовні. Як результат: наші вироби приємні в носінні, вони чудово пропускають повітря, витримують часті прання та агресивну дезінфекцію, легко перуться та взагалі не вимагають якогось надзвичайного догляду.

Настав момент, коли потрібно купити медичну шапочку? Робіть це в інтернет-супермаркеті медичного одягу і аксесуарів «Люди в Білому». Наші дизайнери-конструктори дійшли висновку, що модельний ряд медичних головних уборів має бути максимально широким. Ми врахували усі побажання спеціалістів різних напрямків медицини й вивчили закордонний досвід. В нашому асортименті ви обов’зково знайдете ту саму модель, що чудово підійде вам з урахуванням форми обличчя та кольоротипу. Цей фактор особливо важливий для представниць прекрасної статі, які і на роботі бажають виглядати красиво. Якщо об’єднати усі наші пропозиції в кілька категорій, вам будуть доступні:

 • Креативні бандани та універсальні мед шапочки. Такі вироби чудово сидять на голові, їх не потрібно постійно поправляти. Щільне прилягання – чудовий варіант для хірургів, що через специфіку роботи повинні проводити багатогодинні операції. Регулювати такі шапочки можна за допомогою зав’язок, а в деяких виробах ми передбачили й наявність потопоглинаючої захисної полоси.
 • Шапочки у вигляді ковпака. Такі виробі підійдуть для адміністрації мед закладів, працівників поліклінік. Їх формостійкість, фігурний відворот та контрастна обробка можуть стати не лише професійним атрибутом, а й стильним лікарським аксесуаром.
 • Стримані та зручні пілотки. В таких шапочках буде зручно медперсоналу, фармацевтам та лаборантам. Можливість вдягти шапочку таким чином, щоб волосся не заважало працювати – ще одна причина, з якої варто звернути увагу на виріб.

Універсальний фасон шапочки для медпрацівників: для повсякденного носіння

В умовах лікарського закладу зберігати презентабельний професійний зовнішній вигляд – необхідність. В залежності від місця, де ви працюєте, ви можете обирати таку шапочка, що більше вам припаде до душі. Це може бути однотонний виріб, що гармонує, наприклад, з кольором костюма. А може бути шапочка з яскравим малюнком. Завдяки якісним матеріалам, що використовуються для пошиття, ці речі навіть після багаторазового прання зберігатимуть презентабельний зовнішній вигляд.

Вище ви вже бачили, якими можуть бути шапочки для медпрацівників, але це – зовсім не повний перелік. Медична мода також розвивається, а тому, ви можете знаходити моделі що відрізняються щільністю, розмірами та дизайном. Всі більш популярними серед медичних працівників стають і такі головні убори, як кепки, берети, косинки та навіть шоломи. Підібрати такий виріб ви можете в залежності від:

 • особистих анатомічних особливостей;
 • області використання (вимог до стерильності);
 • особливостей смакових переваг;
 • специфіки корпоративного стилю.

Якщо мова йде про шапочки, які служитимуть не один рік – їх виготовляють з натуральних дихаючих тканин. А для одноразових виробів частіше за все використовується спанбонд різного рівня щільності. Якщо вам потрібно купити медичні шапочки для свого персоналу, й ви не знаєте, які кращі, варто враховувати важливі фактори, які повинен мати цей предмет одягу:

 • високі бар’єрні властивості;
 • не накопичувати статичну електрику;
 • не вбирати забруднення;
 • надійний захист операційного поля.

Охайність, гігієнічність та чистота – ось, що важливо для працівників галузі охорони здоров’я. домогтися ідеальної санітарії, звичайно, нереально, але спробувати варто. Й для того, щоб хоч трішки наблизитись до цього - обов’язково необхідно користуватись медичними головними уборами. Тим паче, що їхня ціна цілком прийнятна. В умовах фармацевтичних виробництв, в лабораторії, поліклініці, лікарні, діагностичних центрах – всюди, де перебуває персонал – носіння шапочки стане свідченням того, що працівники відповідально ставляться до своєї справи, піклуються про здоров’я та безпеку людей. Масштаби нашої діяльності розповсюджуються не лише на Київ. Тому, якщо вам потрібно здійснити покупку – зробіть це якомога швидше, поки товар, що вас цікавить є в наявності.