Детям

Ціна
Відображати Плитками Переліком

Дітям

 • 1

Малюки з певного віку починають активно цікавитись світом професій. Спочатку вони вивчають діяльність найближчих рідних – чим займаються батьки, дяді й тьоті. Пізніше починають дізнаватись і про існування інших спеціальностей. З маленького віку дітей водять до лікарів і ця професія, цілком справедливо, зацікавлює кожну дитину. Запитайте у малюка, ким він хоче працювати, коли виросте, і ви скоріш за все почуєте – «Лікарем!». Приміряти на себе дитячий халат лікаря бажає майже кожна дитина. Так він відчуває себе дорослим. А чи не про це ми мріяли свого часу? Потяг до нових знань – цілком природне явище. Покажіть дитині медичні інструменти й приготуйтесь відповідати на нечисленну кількість запитань: «А що це?», «А для чого це потрібно?», «А як цим користуватись?»… Рольові ігри не обмежуються грою в «доньки-матері» і з настанням певного віку, коли діти починають копіювати поведінку дорослих – самий час вводити їх до світу професій.

Такий маленький, а вже лікар!

Планується якесь свято, і ви не знаєте, що подарувати дитині? Бажаєте всесторонньо розвивати дитину? Плануєте виявити ранню зацікавленість до якоїсь певної галузі діяльності? Придивіться, можливо, у вас росте лікар. Зараз існують найрізноманітніші набори іграшок, в яких зібрано ледь не весь існуючий інвентар, головні інструменти лікарів, з якими і доведеться грати. Але для того, щоб повністю занурити свою свідомість у рольову гру – для створення правильного образа вам точно стане при нагоді халат лікаря для дітей. Бюджет сім’ї не постраждає, якщо придбати халати комплектами:

 • для мами і доньки;
 • для тата і сина.

Гра в лікаря, без сумнівів, стане однією із найулюбленіших. І, як знати, можливо, саме ця професія настільки припаде до душі вашому малюку, що він присвятить цій важливій спеціальності усе своє життя.

Мініатюра справжнього професійного костюма – дитячі халати лікаря

Лікарська діяльність може складатися з найрізноманітніших видів робіт. Так, наприклад, робочий день терапевта принципово відрізняється від робочого дня, наприклад, хірурга. Тому, при моделюванні медичного одягу враховують не лише специфіку самої роботи, а й багато інших аспектів:

 • довжина виробу, рукавів;
 • наявність кишень, їх розташування та кріплення;
 • декорування стрічками та іншими елементами;
 • способи фіксації декору – пришивання, липучки;
 • тип застібки (кнопки, блискавка, ґудзики);
 • наявність паска та метод його регулювання;
 • щільність тканини;
 • варіації комірця або його відсутність.

Усе це – базові моменти, які необхідно продумати до дрібниць. При конструюванні дитячих халатів лікаря вказані деталі також враховуються, як і тип тканини. На нашому сайті представлено вироби для медпрацівників з різним складом тканини: натуральний, синтетичний, комбінований. Хоч діти вдягають лише аналог справжніх костюмів медпрацівників, важливо зберегти зручність такого професійного одягу, а також гігієнічність для ніжної дитячої шкіри. Варто врахувати й те, що навіть вбрання може сприяти розвитку моторики, тактильних відчуттів.

Задаєтесь питанням, чим порадувати дитину, коли більшість іграшок набридають у перший же тиждень? Пропонуємо купити дитячий халат лікаря в інтернет-супермаркеті медичного одягу і аксесуарів «Люди в Білому». Не забудьте й про шапочку, якщо вона не входить до комплекту, а також про дитячі набори лікаря у різних комплектаціях. Аксесуари поміщено у компактну валізу яскравого кольору. В сет можуть входити такі предмети:

 • стетоскоп;
 • термометр;
 • шприц;
 • банка пігулок;
 • геврологічний молоточок;
 • отоскоп для вух;
 • медичне дзеркало;
 • ножиці;
 • тонометр;
 • медична картка;
 • окуляри;
 • скальпель та багато чого іншого.

Часто трапляється так, що халат лікаря для дитини стає чимось лякаючим, якщо у нього раніше залишились негативні враження про лікарів. Наприклад, діти довго пам’ятають болючі відчуття від уколів, привичок та інших маніпуляцій. До речі, навіть зовнішній вигляд лікаря також може відбитись на сприйнятті світу дитиною. Тому, для тих спеціалістів, що працюють із дітьми, створюється інша уніформа – більш яскрава, щоб відволікати дитину й налаштовувати її на позитивний лад.

Дитина боїться лікарів? Позбавитись страхів – легко!

Частіше за все, звичайно, дитина боїться самого лікаря, а не тих атрибутів, які він використовує. Зокрема, бувають ситуації, коли мова йде про страх медичного халата. Дитячий настрій в такій ситуації можна змінити і робиться це легко:

 • Пограйте у лікаря зі своєю дитиною. Скажіть, що її улюблена іграшка захворіла і її потрібно полікувати. Таким чином, у свідомості виникне розуміння, що лікарі роблять добро для здоров’я пацієнтів.
 • Запросіть друзів дитини у гості. Серед них, скоріше за все, виявиться така дитина, яка взагалі не відчуває страху перед лікарями. Програючи ті чи інші ситуації, у дітей буде формуватись позитивне ставлення до лікарів.
 • Поцікавтесь в садочку у вихователя, чи є у них набори для лікарів. Дорослий може детально розказати діткам усе про лікарський інвентар, зацікавивши малят грою.

Велика кількість атрибутів гарно розвиває дитину, до того ж, ні хлопчики, ні дівчатка не будуть боятись походу до медичного закладу. З часом, навіть якщо у дитини й були якісь фобії, легкі побоювання, переляк – вони зникнуть завдяки найпростішому ігровому процесу. Медичний халат, дитячий набір інвентаря – ось, що порадує вашого бешкетника й допоможе зайняти його захоплюючою грою. Ця забава буде доречною для об’єднання сім’ї, а також урізноманітнить дозвілля групи малюків, нехай навіть не однієї вікової категорії. Ігри з учасниками різного віку вважаються освітніми. Більш дорослі діти можуть показати гарні приклади поведінки і користування предметами з набору. Як спочатку навчаються користуватись наборами лікаря дитячі розуми, так і будуть розвиватись дальше, поглиблюючись в деталі медичної справи, цікавлячись у дорослих.

Усі без виключення учасники розваг зможуть захопитись роллю лікаря. Здобуті знання стануть у нагоді для подальшого розвитку, також для обміну знаннями з однолітками. Медичні халати для дітей можуть бути яскраво прикрашеними або пошитими у тому ж стилі «мінімалізму» як і справжні робочі. Рекомендуємо ознайомитись з розмірною сіткою, щоб не помилитись з покупкою.

«Люди в білому» – герої сучасності

Зараз одяг для медичних працівників настільки привабливий і адаптований під сучасних діточок, що малюки виявляють ще більше зацікавлення до цієї професії. Для маленьких любителів вдягати цікаве вбрання, приміряти на себе образи лікарів, створено чудові моделі, не гірші, ніж для справжніх спеціалістів медичної галузі. Обираючи серед текстильних виробів супермаркету «Люди в Білому», ви віддаєте перевагу абсолютній якості. Щоб порадувати свою дитину й допомогти їй перетворитись у справжнього лікаря – вам потрібно не більше 10 хвилин.

 1. Ознайомтесь з каталогом на сайті. Асортимент збільшується кожного тижня. З’являється все більше нових, стильних і зручних моделей. Халат лікаря професійний, а також дитячий, можна купити онлайн або відвідати магазин, де є можливість уточнити розмір та фасон.
 2. Скористайтесь продуманими фільтрами, щоб оптимізувати час пошуку необхідних товарів. Достатньо вказати ціну, розмір, колір та особливості фасону – рукав, комірець та тип застібки.
 3. Подзвоніть по одному з номерів телефону. Обирайте зручного оператора мобільного зв’язку в Україні або зробіть дзвінок зі стаціонарного телефону. Вам нададуть якісну консультацію, після якої збільшитися впевненість у вдалій покупці.
 4. Зберіть обновки у кошик та оформіть замовлення. Мешкаєте за межами столиці? Ви у будь-якому випадку отримаєте товари, оскільки відправка здійснюється у різні точки України.
 5. Перевірте графік роботи. Він підійде навіть для найзаклопотаніших працівників Не можете відвідати супермаркет у бідні – на вас очікують в суботу та неділю з 10 до 18 години в Києві за адресою: вул. Олени Теліги, 3.
 6. Ви придбали собі обновки, а найменший член родини залишився без обновок? Поверніться на сайт або до супермаркету, щоб придбати дитячий медичний халат, а до нього ще й валізку з інструментами для лікарів.

Слідкуйте також за розділом «Розпродаж», в якому зібрано товари з різних категорій:

 • Блузони медичні, хірургічні;
 • Дитячі медичні халати;
 • Хірургічні халати, костюми;
 • Брюки для лікарів (чоловічі й жіночі);
 • Медичне взуття та інше.

Якісний медичний одяг за вигідними цінами зробить онлайн-супермаркет «Люди в Білому» фаворитом. І як тільки-но ви здійсните свою першу покупку – ви зрозумієте, чому.